м. Київ, вул. Ямська,72

Rewa Sp. z o.o.

Польска компанія Rewa Sp. z o.o. створена 1995 р. внаслідок об'єднання кількох виробників. Головною ідеєю створення компанії було виробництво систем управління димовидаленням на ринку Європейського Союзу. Поєднання досвіду та виробничих можливостей співвласників дозволили увійти на європейський ринок та завоювати довіру партнерів та створити імідж дуже надійних систем.
Широке застосування зенітних ліхтарів у сучасному будівництві викликано низкою економічних, проектно-технічних та експлуатаційних вигод. Ліхтарі можуть використовуватися одночасно для багатьох цілей: максимальне природне освітлення, провітрювання приміщень, димовидалення. Також вони є сучасним естетичним архітектурним рішенням. Актуальність зенітних ліхтарів для енергозбереження незрівнянна зі значно більшою їх місією: димовидалення для охорони людських життів і матеріальних цінностей та організації системи протипожежної безпеки. В екстреному випадку запускається оперативне гравітаційне димовидалення та вогнище пожежі ліквідується за лічені секунди. Практика будівництва останніх років доводить, що оптимальною є установка систем димовидалення та вентиляції з використанням зенітних ліхтарів.

У зв'язку із збільшенням загального обсягу будівництва споруд промислового та громадського призначення попит на зенітні ліхтарі зростає з кожним днем. Монтаж системи димовидалення особливо актуальний при будівництві об'єктів комерційної нерухомості (торгово-розважальних комплексів, складських та логістичних центрів, інфраструктурних та виробничих об'єктів).

Практика показує, що кожен інвестор стикається із завданням організації системи димовидалення, оскільки ця система є обов'язковою для можливості реалізації об'єкта будівництва. Обладнання Rewa сертифіковане в Європейському Союзі та має сертифікати відповідності, видані «Державним центром сертифікації ДСНС України», як обладнання протипожежного призначення.

Компанія "Трансат" є офіційним дистриб'ютором Rewa Sp. z o.o в Україна. Спеціалісти нашої компанії зможуть допомогти Вам підібрати обладнання для систем оповіщення про пожежу, провести аудит проектних рішень, взяти участь у розробці оптимальних проектно-технічних рішень.

Для отримання технічних консультацій, детальної інформації про продукцію, умови співпраці та придбання обладнання просимо Вас звертатися
за телефоном: +38 044 586 4645

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!