м. Київ, вул. Ямська,72

Nedap NV

Nedap NV – голландська транснаціональна технологічна компанія, заснована у 1929 році зі штаб-квартирою у м. Гроєнло (Нідерланди). Та дочірніми компаніями у Бельгії, Франції, Німеччині, Великобританії, Нідерландах, Іспанії. Компанія спеціалізується на розробці та постачанні рішень у галузі безпеки, автоматизації та управлінні процесів (ідентифікація людей, предметів, транспорту, тварин, товарів), розробці та виробництві пристроїв управління через NFC. Nedap першою у світі розробила систему контролю доступу на основі програмного забезпечення та є провідним світовим виробником у цій галузі.

Обладнання та технології Nedap широко застосовуються в наступних галузях економіки: охорона здоров'я, безпека, енергетика, сільське господарство та тваринництво. роздрібна торгівля, автоматизація, будівництво та BMS. управління освітленням, системи ідентифікації та контролю доступу, управління тваринництвом, управління безпекою та кадрові рішення.

Фірма Трансат є офіційним дистриб'ютором Nedap NV та представляє в Україні системи ідентифікації та контролю доступу. Система контролю доступу Nedap побудована на відкритих стандартах/протоколах, що дозволяє реалізовувати складні структури. Зручно інтегрується з широким спектром інших охоронних технологій, що включають відеоспостереження та біометричні зчитувачі. Система має гнучкість і легко масштабується, що дозволяє створювати та розширювати систему контролю доступу відповідно до експлуатаційних потреб.

За допомогою зміни налаштувань та доповнення опцій у програмному забезпеченні системі можна легко додати функціональність системі. Nedap захищений за найвищими стандартами від впливу кібератак на керування доступом. Оновлення та підтримка програмного забезпечення AEOS забезпечують підтримку новітніх технологій, функцій та безпеки.

Наші спеціалісти зможуть допомогти Вам підібрати обладнання для систем автоматичного управління пожежогасінням. Також провести аудит проектних рішень, взяти участь у розробці оптимальних проектно-технічних рішень.

Для отримання технічних консультацій, детальної інформації про продукцію, умови співпраці та придбання обладнання просимо Вас звертатися за телефоном: +38 044 586 4645

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!