м. Київ, вул. Ямська,72

LDA Audio Tech

LDA Audio Tech – іспанський виробник та розробник високоякісного обладнання та рішень для мовного аварійного сповіщення та звукового мовлення (PA/VA). Має 40-річний досвід розробки, проектування та виробництва обладнання систем оповіщення про пожежу. Компанія LDA спеціалізується на створенні інноваційних аудіо рішень. Є експертом у галузі виробництва обладнання для систем мовного аварійного сповіщення та звукового мовлення (PA/VA).

Завдяки багаторічному досвіду роботи в галузі та власним ноу-хау розробкам, компанія LDA пропонує якісне обладнання середнього цінового сегмента з чудовими експлуатаційними характеристиками та функціоналом.

Обладнання LDA сертифіковане в Україні та Європейському Союзі та має сертифікати відповідності, видані «Державним центром сертифікації ДСНС України», як обладнання протипожежного призначення. Компанія "Трансат" є офіційним дистриб'ютором LDA Audio Tech в Україні. Спеціалісти нашої компанії зможуть допомогти Вам підібрати обладнання для систем оповіщення про пожежу. Також провести аудит проектних рішень, взяти участь у розробці оптимальних проектно-технічних рішень.

Для отримання технічних консультацій, детальної інформації про продукцію, умови співпраці та придбання обладнання просимо Вас звертатися за телефоном: +38 044 586 4645 .

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!