м. Київ, вул. Ямська,72

AIR fire S.p.A.

AIR fire S.p.A – італійський розробник та виробник обладнання та систем газового пожежогасіння з використанням інертних та хімічних вогнегасних газових речовин. Також систем кухонного пожежогасіння. Компанія була заснована у другій половині 70-х років 20 століття. Основним видом її діяльності стало виробництво систем пожежогасіння із застосуванням вогнегасних газових речовин. (для об'єктів промислового, цивільного, комерційного та військового призначення)

Компанія має багаторічний досвід, проводить постійні дослідження та розробляє ефективні рішення у галузі пожежогасіння на основі ОГВ. AIR fire позиціонує себе як одну з провідних компаній у Європейському Союзі щодо розробки та виробництва систем газового пожежогасіння. Також компанія є визнаним європейським експертом з питань проектування, введення в експлуатацію та обслуговування систем пожежогасіння на основі turn-key projects.
Обладнання AIR fire сертифіковане в Україні та Європейському Союзі та має сертифікати відповідності, видані «Державним центром сертифікації ДСНС України».
Компанія Трансат є офіційним дистриб'ютором AIR fire в Україні.

Фахівці нашої компанії зможуть допомогти Вам підібрати обладнання для систем газового гасіння та систем кухонного гасіння. Також може провести аудит проектних рішень, взяти участь у розробці оптимальних проектно-технічних рішень.

Для отримання технічних консультацій, детальної інформації про продукцію, умови співпраці та придбання обладнання просимо Вас звертатися за телефоном: +38 044 586 4645

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!